Andrzej Gietka Reumatolog
GABINET REUMATOLOGICZNY
dr med. Andrzej Gietka
specjalista reumatolog i hepatolog
ul. Kępna 2, 03-730 Warszawa
tel. 22 618 62 86
mobile: 603 095 680
kontakt@andrzejgietka.pl

O mnie

Pochodzę z powszechnie znanej warszawskiej rodziny lekarskiej. Jestem najstarszym synem nestora polskiej reumatologii profesora Jana Gietki.

Po ukończeniu, z jednym z najlepszych wyników studiów Warszawskiej Akademii Medycznej, podjąłem pracę w Klinice Hematologii CSK MON. W 1980 roku uzyskałem specjalizację z zakresu chorób wewnętrznych, a w 1983 roku z zakresu reumatologii.

andrzejgietkaW 1986 roku zostałem starszym asystentem naukowo-dydaktycznym CMKP w Warszawie. W tym samym roku obroniłem pracę doktorską z zakresu reumatologii i wiele lat prowadziłem wykłady dla lekarzy z zakresu hematologii i reumatologii.

W 1993 roku podjąłem pracę w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSW obejmując wkrótce stanowisko ordynatora Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego, a następnie, po uzyskaniu specjalizacji z zakresu chorób zakaźnych, objąłem stanowisko ordynatora Oddziału Hepatologii i Reumatologii.

Pod moim kierunkiem wielu lekarzy uzyskało specjalizację z zakresu chorób wewnętrznych i reumatologii.

Jestem autorem ponad 40 publikacji z zakresu chorób wewnętrznych, zakaźnych, hepatologii i reumatologii.

Jestem obecnie ordynatorem Oddziału Chorób Wewnętrznych i Hepatologii CSK MSW.

Od wielu lat uczestniczę w licznych konferencjach naukowych w kraju i za granicą prowadząc wykłady z hepatologii.

Od 1977 roku prowadzę specjalistyczny gabinet lekarski, który od 25 lat mieści się przy ulicy Kępnej na warszawskiej Pradze.